<-

Sonic Balance

Sonic Balance
 Sonic Balance İşitme Cihazları

Balance, en yeni adaptif sistemleri kanıtlanmış dijital işitme cihazı teknolojisiyle birleştirerek her iki dünyanın da en iyisini sunar. Sonuç olarak ortaya birçok farklı dinleme ortamında güvenilir performans ve doğal ses kalitesi çıkar. Balance ile hayatınıza denge gelecek...


S.M.A.R.T. Teknolojisi
S.M.A.R.T. Teknolojisi, sürekli olarak sizin dinleme ortamınızı ölçer ve değişiklik olduğunda milisaniyeler içinde tepki vererek yumuşak seslerin duyulmasını ve gürültülü seslerin de baskın olmamasını sağlar.


Hibrit Gürültü Baskılama
Hibrit Gürültü Baskılama, yumuşak ve yüksek arka plan gürültüsünü azatlamak için tasarlanmıştır. Bu gelişmiş teknoloji, ortamınızdaki sesleri sürekli olarak gözlemler ve ne kadar gürültü baskılanmasına gerek olduğunu tespit ederek sessiz ortamlarda daha az baskılama ve gürültülü ortamlarda daha çok baskılama sağlar.

 

DIRECTIONALfocus ™ Özellikli Adaptif Yönlülük
Yönlülük, arka plan gürültüsü varken iletişimi geliştiren kanıtlanmış bir teknolojidir.
Balance, önünüzdeki konuşmaya odaklanmanızı ve arkanızdan gelen rahatsız edici seslere odaklanmamanızı sağlayan adaptif bir DIRECTIONALfocus sistemi sunar – toplantıda bir kişiyle veya restoranda büyük bir grupla konuşuyor olabilirsiniz.

 

Genel Dinleme Programı
Size farklı ortamlar için çoklu dinleme programları sunmanın yanı sıra Balance, daha basit bir yaklaşımı tercih eden kullanıcılar için tek bir Genel dinleme programı sunar. Bu Genel dinleme programı sayesinde Balance, her dinleme ortamı değiştiğinde işitme cihazınızı ayarlama ihtiyacınızı azaltır. İşitme cihazınızı açıp dışarı çıkmanız yeterli.

 

Feedback İptali
Eğer işitme cihazınızı şu anda takıyor veya işitme cihazı takan birini tanıyorsanız, ıslık veya benzeri bir ses duymuş olma ihtimaliniz vardır. Balance, gelişmiş feedback iptali teknolojisi sayesinde “feedback” de adı verilen bu “ıslığı” ortadan kaldıran özel bir teknoloji sunar. Aktive edildiği zaman bu teknoloji, sizin ve etrafınızdakilerin feedback ile rahatsız edilmemesini sağlar.

 

Uyarı Sinyalleri
Kullandığınız dinleme programını ya da düşük pil seviyesini size hatırlatmak için farklı bip tonlarıyla sizi uyarır.

 

Bluetooth Uyumlu
Balance kulak arkası işitme cihazınızı SonicBlu ile beraber kullanarak cep telefonu ve televizyon gibi bluetooth'lu ürünlerle eşleştirerek bu ürünlerle kablosuz bağlantı sağlayabilirsiniz.


DAI
NaturaPro DAI özelliği sayesinde FM sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

 

SONIC marka BALANCE model kulak arkası işitme cihazları;

Paylaş: yahoogooglelivedigglinkedinnewsvinedeliciousbliggtechnorati
2247 defa incelendi. 

 BENZER ÜRÜNLER 

Bernafon MoveBernafon NeoBernafon PrioBernafon VerasBernafon Verite