<-

Sonic Endura

Sonic Endura
 Sonic Endura İşitme Cihazları

Süper çıkış gücü...  Süper ses...  Süper özellikler...

Endura Çocuğunuz için süper güçlü ve üstün işitme cihazı teknolojisi sunar.
Çocuğunuz için güçlüve güvenilir teknolojiyi seçin.

 

Çocukların enerjisi, merakı ve coşkusuna ayak uydurmak zordur. Ve çocuklar ciddi ila güçlü işitme kaybı yaşadıkları zaman buna da ayak uyduracak bir çözüme ihtiyaçları vardır.

 

Endura Super Power BTE, üstün özellikleri ve güçlü amplifikasyonuyla size gerçekten çözüm sunacak bir kulak arkası işitme cihazdır. İşitme kaybını önceden tespit etmenin ve doğru tedavi etmenin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için Endura, sadece yüksek seviye çıkış gücü değil aynı zamanda yüksek kaliteli de ses verecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Arkalarında Sonic Innovations teknolojisinin gücüyle çocuklar, konuşma ve dil yetenekleri ve alışkanlıkları gelişirken olabilecek en etkili işitme cihazı deneyimini elde edebilecekler.

 


Endura ile çocuğunuzun başarısını duyabileceksiniz.
Endura, süper güç yeteneklerini nereden alır? Endura, Sonic Innovations ürün ailesinin bir parçasıdır. Sektörün de kabul ettiği dijital teknolojimiz, dünya çapında bir milyondan fazla hasta tarafından seçilip kabul görmüştür. Teknolojimiz sesi deneyimleme şeklini değiştirmektedir. Endura bunu çocuğunuz için de yapabilir.

 

Süper Çıkış Gücü
Tüm kulak arkası (BTE) cihazlar eşit değildir. Sadece birkaç pik işitme frekansına odaklanan bazı BTE’lerin aksine, Endura Super Power BTE, tüm frekanslarda yükselme sağlarken mükemmel ses sunar.

 

Süper Ses
Yüksek kaliteli sesler almak, işitme deneyiminizde fark yaratabilir. Bu yüzden Endura sadece yükseltme değil aynı zamanda dengeli bir işitme çözümüdür.
Sonic Sound dijital ses işleme özelliği
Gelişmiş yönlülük ve feedback kontrolümüz sayesinde Endura, olabilecek en doğal sesi sunar.

 

Süper Özellikler
Sonic Innovations, çocuk olmanın nasıl bir şey olduğunu da unutmuş değil. Endura, eğlenceli etiketlerle kişiselleştirilebilen 6 farklı renk seçeneğinde mevcuttur.

 

Pilin değiştirilmesi kolaydır ve sizin için Endura’nın kurcalamaya karşı korumalı pil kilitleme özelliğiyle pili yerinde güvenlice kilitleyebilmeniz de kolaydır. Endura, çocuğunuzun bir MP3 çalar, cep telefonuna bağlanma ve sonicBLU aksesuarıyla eşleştirildiği zaman Bluetooth bağlantısı almasını kolaylaştıran entegre Direkt audio girişi (DAI) ile birlikte gelir. Endura çocuğunuzun hangi dinleme programını kullandığını ve pilin biteceğini önceden anlaması için Türkçe sesli uyarı özelliğine sahiptir.


Ayrıca Endura işitme uzmanınızın çocuğunuzun kullanım tercihlerini takip ederek daha uygun programlamalar yapmasını sağlamak için veri kaydı özelliğine sahiptir.

 

SONIC marka ENDURA model kulak arkası işitme cihazları;


SONIC ENDURA 12

SONIC ENDURA 6

 

Paylaş: yahoogooglelivedigglinkedinnewsvinedeliciousbliggtechnorati
2022 defa incelendi. 

 BENZER ÜRÜNLER 

Sonic VelocitySonic QuartetSonic PearlSonic Natura ProSonic Ion