<-

Sonic Groove

Sonic Groove
 Sonic Groove İşitme Cihazları

Yeni bir tarz... Yeni bir boyut...
Groove MicroCIC
Tamamen görünmez işitme cihazı


Haydi groove’a
Haydi, rahatlamak istediğinizi biliyorsunuz. Groove, bunu yapmanızı sağlayacak işitme cihazıdır.


Groove, yüksek tempolu bir yaşam tarzı için yapılmış türden bir microCIC’dir. Sadece sizin için özel kalıplandırılır ve kişiye uyumu, Groove’un sizin kişisel temponuza nasıl ayak uydurabildiğinin sadece bir parçasıdır. Groove neler yapıyor bir hissedin. Sizi zannettiğinizden de fazla hareketlendirebilir.

 

Küçük bir Groove edinin
Küçük bir tarz...
Küçük bir boyut...
Ve Sonic Innovations Teknolojisinin şüphe götürmez doğal sesi. Groove’un günlük yaşantınıza katacağı tempoya dayanmak zor.

 

Gözden uzak!
Groove kendini açığa vurma gereksinimi hissetmez. Her cihaz, gözden uzak bir şekilde kulağınızın derinlerine yuva yaparak kişiye özel kalıplanır. Dışarıda duran donanımı olmadığından tarzınızın önüne geçmez. Groove özellikle size ve yaşam tarzınıza uyması için görünmezdir.

 

Tempo durmuyor!
Groove kullanıcılarının en çok dikkatini şey belki de hiç fark edilmiyor olmalarıdır. İnsanlar, hissini ve doğal seslerini çok seviyorlar. Dış rüzgâr sesi yok. Telefon kullanmada sorun yok. Ve uğraştırma yok, sadece takın ve tüm gün daha iyi işitmenin keyfine varın.

 

Dans eden teknoloji!
Hiç kimse Sonic Innovations gibi minik aletlere bu kadar performans sığdıramaz. Sonic Sound™, rahat, orijinal bir işitme deneyimi anlamına gelir. Güçlü gürültü baskılama özelliğiyle Groove, her türlü dinleme ortamında parlar.
Groove ile sıkı tutunun!


Sonic Groove, birçok insan için işitme imkânı ortaya koyar. Hemen bugün işitme uzmanınızla konuşun. Groove almanın tam zamanı.

 

 

SONIC marka GROOVE model kulak içi işitme cihazları;

Paylaş: yahoogooglelivedigglinkedinnewsvinedeliciousbliggtechnorati
1021 defa incelendi.