<- Kulak Arkası

Sonic Ion

Sonic Ion
 Sonic Ion İşitme Cihazları

Çok küçük Çok Güçlü, Kozmetik.. Konfor.. Netlik..
Ion ile tamamen yeni bir ses dünyasına hazırlanın..

 

"Open Ear" işitme cihazları nedir?
Geleneksel işitme cihazları, kulak kanalınızı tamamen tıkayabilir ki bu sebepten dünyanın geri kalanından kendinizi soyutlanmış hissedersiniz. Open Ear işitme cihazları, kulak kanalınızı açık bırakır ve bu sayede hem işitme cihazınızdan gelen yükseltilmiş sesleri hem de çevrenizdeki doğal sesleri duymanızı sağlar.

 

Open Ear işitme cihazları çok küçüktür. Kasası kulağınızın arkasına oturur ve ince bir tüp kulak kanalınıza girerek işitme cihazınızı neredeyse görünmez yapar.

 

Neden Ion ?

Kozmetik...
ion™, çok küçük, kozmetik görünen bir ürün isteyenler ve “yeterince yakınlaşmayı” kabul etmek istemeyenler için çözümdür.

 

Konfor...
ion™, o kadar rahattır ki kullanıcılar işitme cihazı taktıklarını unuturlar.

 

Netlik...
ion™,  o kadar doğal ve net ses vermektedir ki kullanıcılar sadece daha iyi işittiklerini değil aynı zamanda yükseltmeden sebep duyduklarını fark ederler. Ayrıca ion™ güçlü bir feedback yönetim sistemi içerdiğinden kullanıcının kulak kanalı açık kalır ve bu sayede tıkanıklık ve dolgunluk hissi önlenir.


Tüm üç kategorinin lideri olan ion™, hem işitme cihazı uzmanları da dünya çapındaki işitme cihazı kullanıcılarının Open Ear ürün seçimi olmuştur. Sınıfındaki en küçük olan bu üründen daha güçlü bir open ear işitme cihazı bulamayacaksınız.

 

 

SONIC marka ION model kulak arkası işitme cihazları;


SONIC ION

SONIC ION 200

SONIC ION 400

Paylaş: yahoogooglelivedigglinkedinnewsvinedeliciousbliggtechnorati
2313 defa incelendi. 

 BENZER ÜRÜNLER 

Sonic BalanceSonic ApplauseSONIC PEPSONIC CHARMSONIC CHEER