<- Kulak Arkası

Sonic Quartet

Sonic Quartet
 Sonic Quartet İşitme Cihazları

Quartet, 9 Kanallı dijital işitme cihazına ulaşmanın en ekonomik yoludur.
Quartet ile bilgisayar ile işitme kaybınıza göre fitting yapılabilen 9 kanallı bir işitme cihazına ekonomik fiyatla sahip olabilirsiniz.

 


DİJİTAL FARKI FARK EDİN
En sonunda ancak bir dijital işitme cihazının sağlayabileceği, gerçekten doğal, yaşama yakın sese ulaşabilecek ve keyfine varabileceksiniz. QUARTET sayesinde, işitme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlanabilen faydaları ve özellikleriyle birlikte en son dijital teknolojiyi yaşayabileceksiniz.


KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN ERİŞİLEBİLİRLİK
Günümüzde mevcut düşük fiyatlı dijital işitme cihazların birçoğu, maliyetleri azaltmak için üstün sinyal işleme özelliğinden ve gelişmiş ses kalitesinden ödün verir.


SONIC innovations, patentli Dinamik Konuşma Geliştirme Teknolojimizin, gelişmiş bir sinyal işleme özelliği ve daha doğal bir dinleme deneyimi sağlayarak erişilebilen ürünlerimizden üstün ürünlerimize kadar tüm işitme cihazlarımız için standart olduğuna inanmaktadır. QUARTET, makul fiyatlarda gerçekten dijital, son derece mükemmel bir işitme cihazı sunmamızı sağlar.


İŞİTME İHTİYAÇLARINIZA GÖRE KİŞİSEL OLARAK AYARLANIR
Dijital teknoloji, QUARTET işitme cihazınızın belirli işitme kayıplarına göre kişiselleştirilmesini sağlamıştır. Bilgisayar tabanlı yazılımları kullanırken, bugündeki işitme ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayacak şekilde ayarlanmalıdır. Ve dolayısıyla işitme cihazınızın ömrü boyunca işitmeniz değişirse, gelecekteki işitme cihazlarına göre tekrar programlanabilir.

 

SONIC marka QUARTET model kulak arkası, kulak içi işitme cihazları;

Paylaş: yahoogooglelivedigglinkedinnewsvinedeliciousbliggtechnorati
2434 defa incelendi. 

 BENZER ÜRÜNLER 

Interton Start SerisiInterton Stage SerisiBernafon BriteBernafon ChronosBernafon Inizia